Tyto stránky jsou určeny všem renegátům, kteří odmítají prznění úžasného charakteru profesora Severuse Snapea, které se rozhojnilo a zhoubně bují v míře až trestné v oblasti fanfiction. Jsou pro tu menšinu Snapeových příznivců, která si klade za cíl otevřeně bojovat proti poškozování profesorovy osobnosti, a která ho má ráda takového jaký je v knihách JKR - sarkastického, cynického a malinko podlého, s osobitým a zlomyslným humorem. A právě takový je Zapovězený kabinet....
Pár místy racionálních úvah, recesi, nemilosrdnou kritiku nekvalitní fan fiction a poťouchlý humor - to vše zde najdete, pokud budete mít čas, chutˇ a žaludek stránky důkladně pročíst. Upozorňujeme dopředu, že  rozhodně nejsou určeny pro typické fanynky Severuse Snapea. Drtivá většina návštěvníků  Zapovězený kabinet srdečně nenávidí (a přesto masochisticky navštěvuje).

Zapovězený kabinet není nikdy psán  tak vážně, jak ho čtenáři berou. Není v něm zášť ani osobní antipatie, třebaže to tak může místy vypadat. Můžete tomu věřit a nemusíte. Jsme Mozkomorky. Je nám srdečně jedno, co si o nás myslíte. Nemáme zapotřebí dělat se lepšími než jsme. Ostatně to snad ani nejde. Mozkomorové patří k nejohavnějším tvorům, kteří kdy kráčeli po povrchu této země. V Zapovězeném kabinetě se o tom přesvědčíte na vlastní kůži.

Milí nepřátelé,

jsme nesmírně potěšeny, že nám zachováváte nepřízeň i nadále.  Jak uvidíte, váš nenáviděný Zapovězený kabinet prošel kompletní rekonstrukcí. Původní chaotické a dysfunkční stránky jsou nyní mnohem přehlednější. Mnohým z vás to zkazí náladu, což nás obzvláště těší. Pokud snad někdo naivně doufá, že jsme se polepšily, doufá marně. Ba naopak... Jsme čím dál tím potˇouchlejší, vtipnější a spokojenější samy se sebou....

Líbají vás vaše Mozkomorky  Snape1 a Caniche

Jsem připraven obdivovat se mozkomoří genialitě, duchaplnosti a vtipnosti
TAK PŘÍSAHÁM!!!
Radši byste si ukousli prsty, co? Ale jinak se sem fakt nedostanete!!!Drazí Mozkomoři! Zde dvě mozkomoří baby nenechaj´vás umřít hlady! Emoce a všeho druhu, zajisté vám půjdou k duhu!!!

RAČTE VPLACHTIT